ODKAZY

Klub chovatelů jezevčíků ČR

Středočeská pobočka klubu chovatelů jezevčíků

Stránky hlavní poradkyně chovu

Stránky poradkyně chovu pro dlouhosrsté jezevčíky malých rázů

 

Chovatelské stanice jezevčíků dlouhosrstých trpasličích/králičích

Pro nás ty nejlepší z nejlepších...

Faimold´s Oak
Domovská chovatelská stanice naší 1. chovné fenky Guinevre, kde se nachází i část její rodiny – konkrétně maminka, starší bratr a neteř. Rodina paní chovatelky MVDr. Jany Duškové se stala našimi velkými přáteli, za což jsme moc rádi!

Gold Madeira
Domovská chovatelská stanice naší 2. fenky Fiebie, sídlící v Lomnici nad Popelkou. Zde bydlí její maminka (Blue Beauty), babička (Sally), dnes už také tetička (Hella) a polo-sestřička (Isis) a bezvadná paní chovatelka Olga Fajtová, která významně přispěla a stále přispívá k podpoře a šíření chovu tygrovaných dlouhosrstých mini jezevčíků v naší zemi! Svou rodinku Fiannka stále pravidelně navštěvuje a my s radostí též!
V současné době už máme i naopak my v této CHS odchovanečku našeho vrhu CH - Chenonceau of Elven Star.

Anamsunamon
- úspěšná chovatelská stanice, z níž je náš "Pan Úžasňák" a nyní již zasloužilý chovný pes Tna´nto Tapio Anamsunamon, alias Brian a již tradičně jsme i v paní chovatelce Katce Šafaříkové našli nového psího přátele a velmi rádi se setkáváme kdykoli je to možné! ;o)
Ve stanici žije mimo jiné také otec našeho vrhu C a E, který je zároveň Brianovým dědečkem - Ich. Extraordinary Esprit Kalokagathia Fai

Alfa-Samuel
- a zároveň "čtvrtý lístek" čtyřlístku. ;-) Tato stanice se stala čímsi jako naší "dceřinou společností". Paní chovatelka Hanka Nejmanová si zvolila našeho Briana jako "dvorního" krycího psa pro své fenky a Brianek zde má již pěknou řádku nádhrných a bezchybných potomků. Nachází se zde už také dva naši odchovanečci - Helevorn Hyarmentir a Chaimé Charmayne of Elven Star.
Z této CHS také pochází naše Florance Alfa Samuel a z Hanky a Věrka Nejmanových se stali jedni z našich nebližších přátel - i tohle umí jezevčíci!!! ;-)

 

Stránky, na kterých jsou prezentováni naši odchovanci

CHS Groenoir
Kde můžete krom nádherných belgických ovčáků obdivovat, k naší velké radosti, i dcerku naší Fiannky - Belle Baroness of Elven Star, alias Barunku.

Stránky Cedrika
Přesně tedy našeho Céčkového odchovance jménem Celtic Dream of Elven Star, syna naší Girinky.

Stránky Ronýska a Firíska
Tedy našich hned dvou odchovanečků. Červeného Corrauna Dornyho of Elven Star po naší Girince a černopáleného Firienfelda Silivrena of Elven Star po naší Fiannce.

 

A tady máme pár odkazů na stránky brášků a sestřiček naší jezevčí smečky

Frenie
... neboli Franchesca Alfa Samuel, sestřička naší Florance Alfa Samuel a dcerka našeho Brianka... ;-)

Efram a FRIGO
A zde máme brášku Fíanky ze stejného vrhu "F", krasavce vzácného zbarvení, Friga Gold Madeira, který bydlí, aby té příbuznosti nebylo málo s Eframem, který je taktéž vzdáleně příbuzný s naší Girou

Ze Stoupovy chaloupky
Chovatelská stanice, kde najdete dvě sestřičky, jednoho brášku a také tetičku a další generace příbuzných našeho Brianka.

 

Několik dalších spřátelených chovatelských stanic dlouhosrstých mini-jezevčíků

Hafuschka - jezevčíci černí a hnědí s pálením (dlouhosrstí i drsnosrstí)

Elimar Doubrava - jezevčíci červení

Z Ostrožských jezer - jezevčíci červení (trpasličí/králičí i standardní)